Mokyklos auklėtiniai skleidžia sparnus

2021 11 25
Mokyklos auklėtiniai skleidžia sparnus

Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos auklėtiniai turi galimybę tobulėti užsienyje. „Geležinio vilko“ komandos kapitonas, geriausias U10 bei U13 divizionų puolėjas MIRON BORODIN šiemet išvyko gyventi ir sportuoti į Kanadą 🏒 💪 Perspektyvus žaidėjas šiuo metu rungtyniauja Kanados jaunių lygoje (NAHL U15), kur už Edmontono miesto komandą SSAC jau sužaidė 12 rungtynių ir pelnė 6 įvarčius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Mironui Kanadoje sekasi puikiai, o savo komandoje kol kas jis yra geriausias puolėjas 🙃 Žinoma, jis ilgisi komandos draugų Lietuvoje bei mūsų mokyklos trenerių, tačiau didžiuojamės juo ir džiaugiamės, kad suteikėme sparnus tolimesniam skrydžiui ledo ritulio aukštumų link 🤩 

Taip pat didžiuojamės ir RAPOLU MARCINKEVIČIUMI, kuris antrus metus mokosi „Salisbury school“, Konektikuto valstijoje (JAV). Šį sezoną Rapolas rungtyniauja „Buffalo Reagals U-18“ komandoje, su kuria tapo „AAA BEAST“ lygos ČEMPIONU.🏆 Taip pat jis rungtyniauja mokyklos pagrindinėje Varsity komandoje „Salisbury Knights“, kuri pradėjo kovas „USHS Prep School“ čempionate. Jau vos už kelių dienų Rapolas grįžta į Lietuvą, kur dalyvaus nacionalinės U20 rinktinės stovykloje, po kurios rinktinė vyks į pasaulio U20 čempionatą Rumunijoje. 🥳 Mokyklos treneriai ir komandos draugai džiaugiasi Rapolo sėkme ir linki jam toliau siekti aukščiausių tikslų. 🙃🏒