„Geležinio vilko“ ledo ritulininkai – Lietuvos Jaunių lygos čempionai!

2019 04 29
„Geležinio vilko“ ledo ritulininkai – Lietuvos Jaunių lygos čempionai!

Vakar baigėsi Lietuvos ledo ritulio čempionato Jaunių lygos reguliarusis sezonas, kurį vainikavo „Geležinio vilko“ ledo ritulininkų, vadovaujamų trenerių Tomo Kaminsko ir Andriaus Jadkausko, pergalė. Paskutines dvejas varžybas „Geležinio vilko“ vaikinai, rungtyniaujantys Jaunių lygoje (U-17), penktadienį Elektrėnuose žaidė su Klaipėdos „HC Klaipėda“ klubu, o vakar – su bendraamžiais iš Kauno „Baltų ainių“.

Rungtynėse su klaipėdiečiais „Geležinio vilko“ pranašumas buvo akivaizdus – mūsų komanda laimėjo rezultatu 12:2. Po 3 įvarčius „Geležinio vilko“ komandai pelnė puolėjai K. Fedorovičius ir J. Valčiukas. R. Marcinkevičius pelnė 2 įvarčius ir pasižymėjo rezultatyviais perdavimais. Be jų, įvarčius įmušė K. Černiauskas, O. Oleinikas, D. Lenkovskij ir M. Tuchto.

Sekmadienio varžybos, prasidėjusios „Geležinio vilko“ puolėjo E. Misiuk įvarčiu, vėliau mūsų komandai komplikavosi – kauniečiai per pirmą kėlinį įmušė 4 įvarčius ir pirmavo 1:4. Pertraukos metu treneris T. Kaminskas sutelkė savo kariauną kovai ir tik prasidėjus antrajam kėliniui R. Marcinkevičius taikliai atakavo „Baltų ainių“ vartus (2:4). Netrukus ledo ritulininkai iš Kauno vėl įmušė įvartį ir kova aikštelėje tęsėsi iki rungtynių pabaigos. Itin gražų ir svarbų išlyginamąjį įvartį pelnė L. Dėdinas (7:7), o taiklus K. Fedorovičiaus smūgis persvėrė rezultatą „Geležinio vilko“ naudai. Varžovų iš Kauno strategija pakeisti vartininką 6-uoju žaidėju baigėsi nesėkme – į tuščius vartus ritulį pasiuntė „Geležinio vilko“ puolėjas O. Oleinikas ir mūsų komandą pergalę bei reguliaraus sezono pabaigą šventė rezultatu 9:7! Daugiausia (3) įvarčius šių varžybų metu „Geležiniam vilkui“ pelnė E. Misiuk, 2 – O. Oleinikas. Po įvartį pelnė L. Dėdinas, K. Fedorovičius, R. Marcinkevičius ir I. Štapenka.

„Geležinio vilko“ komandos žaidėjai tapo kelių Lietuvos Jaunių lygos nominacijų nugalėtojais. O. Oleinikas – geriausias Jaunių lygos sezono puolėjas, K. Černiauskas – geriausias gynėjas, o vartininkas K. Jukna – geriausias vartininkas!

Primename, kad ledo ritulio mokykla “Geležinis vilkas“ – pirmoji ir didžiausia ledo ritulio mokykla Vilniuje, skaičiuojanti 15-us veiklos metus. Šiuo metu mokykloje ugdomi 235 vaikai ir jaunuoliai, su kuriais dirba 9 treneriai. „Geležinio vilko“ ledo ritulio mokyklos vadovas – Andrius Jadkauskas.