Vasaros stovyklos „Pasaka” akimirkos

2019 09 01
Vasaros stovyklos „Pasaka” akimirkos

Dalinamės prisiminimais iš vasaros stovyklos „Pasaka”, vykusios š.m. liepos 29 – rugpjūčio 7 d. Giruliuose, Klaipėdos raj.

14-likti metai iš eilės, kai ledo ritulio mokykla „Geležinis vilkas” dalyvauja šioje stovykloje. Šiais metais aktyviai poilsiavo ir naujam sporto sezonui ruošėsi daugiau kaip 80 vaikų ir jaunimo. Daugybė ištvermės, fizinio pasiruošimo treniruočių ir rytinių mankštų ant jūros kranto. Geras oras, saulė, teigiamos emocijos bei nepamirštami įspūdžiai draugų apsuptyje ilgai neleis vaikams pamiršti stovyklos akimirkų.

Be mūsų mokyklos trenerių, šiemet stovykloje sulaukėme ir lengvaatletės, šuolininkės į aukštį – Karinos Vnukovos. Dėkojame jai už puikias ir naudingas treniruotes mūsų auklėtiniams.

Taip pat dėkojame „Geležinio vilko” auklėtiniui Martin Tuchto už puikiai nufilmuotą ir paruoštą stovyklos filmuką. Kviečiame pasižiūrėti: