Mokyklos vasaros planai

2020 06 09
Mokyklos vasaros planai

Pasekoje to, kad karantino metu nesitreniravome ir pailsėjome, vasarą nusprendėme leisti aktyviai ir ledo ritulio treniruočių nestabdyti!

Siekiant palengvinti Jūsų pasiruošimą šiltajam sezonui ir norą iš anksto susiplanuoti atostogas, pateikiame mokyklos planus kiekvienam vasaros mėnesiui:

Birželis:

06.01 – 06.30 – treniruotės visą mėnesį, pagal dabartinį tvarkaraštį – 3 k/sav;

06.22 – 06.26 – tarptautinė ledo ritulio meistriškumo dienos stovykla Akropolyje, Vilniuje (detalią informaciją pateiksime atskiru laišku).

Liepa:

07.01 – 07.31 – treniruotės visą mėnesį.

Sporto grupės – 3 k/sav.

Pradinukai ir naujokai (lankantys treniruotes 17 val.) – 2 k/sav (antradieniais ir ketvirtadieniais).

Rugpjūtis:

08.01 – 08.31 – treniruotės visą mėnesį.

Sporto grupės – 3 k/sav.

08.17 – 08.21 ir 08.24 – 08.28 – ledo ritulio dienos stovykla Akropolyje, Vilniuje. Pasiruošimas naujam sezonui. Stovykla skirta sporto grupėms (detalią informaciją pateiksime vėliau).

Stovyklos „Pasaka“, Giruliuose, šią vasarą mokyklos planuose nėra, dėl Vyriausybės sugriežtintų sąlygų ir leistino vaikų apgyvendinimo ne daugiau 50 %, laisvų vietų nėra. Jeigu greitu metu situacija pasikeis, atliksime tėvelių apklausą ir esant poreikiui, stovyklą organizuosime. Tikslesnę informaciją galėsime pateikti ne anksčiau liepos 1 d.