Tarptautinis 2008 g.m. vaikų ledo ritulio turnyras

2018 05 22
Tarptautinis 2008 g.m. vaikų ledo ritulio turnyras

Gegužės 19-20 dienomis Vilniaus Akropolio ledo arenoje vyko tarptautinis vaikų ledo ritulio turnyras tarp 2008 g.m.

Jame dalyvavo 6 komandos iš Baltarusijos (HK LIDA, Minsko „Dinamo“ ), Latvijos („Zibeni“, Daugavpils) ir dvi „Geležinio vilko“ mokyklos komandos – „GV 2008“ ir „GV 2007“, kurie dėl prizinių vietų nekovojo, tačiau gavo turnyro atminimo medalius.

Šeštadienį paaiškėjo, kad stipriausios turnyro komandos – „Zibeni“, „Dinamo“ ir GV 2008“ kovos sekmadienį dėl nugalėtojo titulo. Po aršių kovų I vieta atiteko Latvijos „Zibeni“ komandai, bet ne mažiau atkakli kova vyko dėl II vietos tarp „GV 2008“ ir Minsko „Dinamo“. Šioje dvikovoje pergalę šventė „Geležinis vilkas“, komanda užėmė II vietą ir pasipuošė sidabro medaliais, o bronza atiteko baltarusiams.

IV vietą užėmė „Daugavpils“ komandos ledo ritulininkai, o V vietą – HK „LIDA“.

Kaip visuomet, didžiuojames savo mokyklos auklėtiniais ir pasiekimais. Be to, visada smagu praleisti savaitgalį naudingai!!!