Savaitgalį “Geležinis vilkas” U-12 Green šventė pergalę

2018 02 26
Savaitgalį “Geležinis vilkas” U-12 Green šventė pergalę

Šį savaitgalį „Geležinis vilkas-2“ U-12 po įtemptos kovos išplėšė pergalę prieš Kauno „Griunvaldą“ U-12.

Pirmasis varžybų kėlinys pareikalavo ypač stipraus komandinio žaidimo. Vis dėlto kėlinio pabaigoje „Griunvaldo“ komandai pavyko įveikti „Geležinio vilko-2“ gynybą ir pasiųsti į vartus vieną sėkmingą įvartį. Prasidėjus antrajam kėliniui, „Geležinio vilko-2“ žaidėjai jau buvo pasiruošę revanšui. Šis kėlinys vilniečiams buvo kur kas sėkmingesnis: žaidėjai į savo sąskaitą įsirašė du taškus. Paskutinis kėlinys nė vienai komandai neatnešė daugiau sėkmingų įvarčių. Rungtynės baigėsi rezultatu 2:1, „Geležinio vilko-2“ naudai.

Įvarčius mušė: Daniel Dakševič, Nikita Irchin.

Vartus saugojo: Nikita Svist ir Dmitrij Švec.