Į “Ryga Cup 2018” turnyrą „Geležinis vilkas“ deleguos net 5 komandas

2018 02 26
Į “Ryga Cup 2018” turnyrą „Geležinis vilkas“ deleguos net 5 komandas

Šį sezoną į kaimyninėje Latvijoje vykstantį Ryga CUP turnyrą „Geležinis vilkas” deleguos net 5 komandas: GV 2008 komanda žais U-10 divizione; GV 2007 – U-11 divizione; GV 2006 komanda rungsis U-12 divizione; GV 2004 varžysis U-14 divizione; o GV 2003 susirungs U-15 divizione.

Pasak mokyklos vadovo Andrejaus Jadkausko, Ryga CUP turnyras yra vienas rimčiausių, vykstančių kaimyninėse valstybėse: „Neabejotinai, čia susirenka tikrai stiprūs varžovai. Kiekvienoje amžiaus grupėje rungiasi po vidutiniškai 15 komandų iš šalių, kurių ledo ritulio mokykla nuo seno turi gilias tradicijas. Suomija, Švedija, Austrija, Rusija, Šveicarija – tai ledo ritulio valstybės. Kai kurios šalys į rungtynes deleguoja net rinktinių žaidėjus. Supraskime, kad lygis yra tikrai aukštas ir didžiulė garbė vien rugtis su tokiais profesionalais“ – sako A. Jadkauskas.

„Geležinio vilko“ komandos Rygoje vykstančiame turnyre dalyvauja jau devintus metus iš eilės. Iki šiol, didžiausias ledo ritulio mokyklos pasiekimas – su 2006 m komanda prieš dvejus metus grupėje laimėta III- oji vieta.

„Kiekvienai komandai keliame tuos pačius tikslus: pasirodyti geriausiai, kaip galime. Aišku, būtų labai smagu laimėti ir parsivežti iš Rygos apdovanojimų. Manau, kad mes esame pajėgūs kovoti ir laimėti, todėl jeigu tik sportinė fortūna bus mūsų pusėje – turėtų ir pasisekti“ – optimistiškai nusiteikęs sako A. Jadkauskas.