Prieš sezono pradžią vilkai sudalyvavo keliuose turnyruose!

2023 08 28
Prieš sezono pradžią vilkai sudalyvavo keliuose turnyruose!
Prieš sezono pradžią vilkai sudalyvavo keliuose turnyruose. Latvijoje (Rezeknėje) vyko tarptautinis U13 turnyras, kuriame dalyvavo komandos iš 🇱🇹Lietuvos, 🇱🇻 Latvijos ir 🇪🇪Estijos. U13 vilkai iškovojo turnyro bronzos medalius!
⭐️Geriausiu turnyro gynėju pripažintas Danielius Vorobjov.
⭐️Geriausias žaidėjas mūsų komandoje – Tomas Kazlauskas.
Į turnyrą Klaipėdoje vyko mūsų U15 vilkai. Komandos treneris Dovydas Kulevičius pasidalino išvykos įspūdžiais:
„Turnyre dalyvavo 7 panašaus lygio komandos, tad visų šansai buvo lygūs. Aš pats pirmą kartą dalyvavau varžybose su 2009, 2010 m. gimimo žaidėjais ir dauguma mane tikrai maloniai nustebino. Atsižvelgiant į įtemptą turnyro tvarkaraštį, kai žaidėme po 2 rungtynes per dieną, mes pasiekėme tikrai gerą rezultatą“.
⭐️Geriausiu turnyro gynėju pripažintas Georgij Švec, o geriausiu komandos žaidėju Eimantas Sinkevičius.
🇨🇿Čekijoje taip pat vyko Jaunimo komandų turnyras, kuriame dalyvavo ir mūsų vilkai. Nepaisant tolimos kelionės, pasiekėme tikrai gerų rezultatų rungtynėse bei iškovojome turnyro bronzos medalius.
⭐️Geriausiu turnyro gynėju pripažintas Vėjas Ūselis.