Pergalingos „Geležinio vilko” U-15 rungtynės prieš „Gomelio” klubo bendraamžius

2019 04 08
Pergalingos „Geležinio vilko” U-15 rungtynės prieš „Gomelio” klubo bendraamžius

Uf!! Vilniaus “Geležinio vilko” U-15 vaikinai, vadovaujami trenerio Tomo Kaminsko, Baltarusijoje sėkmingai sužaidė dar dvejas varžybas su bendaamžiais iš Gomelio kubo “Gomelis”.

Pirmosios varžybos – lygiosios 5:5. Apmaudu, bet mūsų vaikinai, pradėję varžybas rezultatyviai ir veržliai, išlaikyti iniciatyvą nesugebėjo. Tris įvarčius komandai pelnė L. Dėdinas, pasižymėjęs ir rezultatyviu perdavimu. Du įvarčius pelnė E. Misiuk, kartu su A. Seniut prisidėjęs ir prie rezultatyvios komandos draugų atakos.

Antrosios rungtynės buvo itin rezultatyvios ir permainingos, aistros kunkuliavo ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų. Lietuvos komanda nugalėjo varžovus rezultatu 10:12! Kaip įprasta, keletą įvarčių pelnė L. Dėdinas, be jo varžovų vartininkus nuginklavo A. Seniut, M. Simonsen, E. Misiuk. Visi šie vaikinai pasižymėjo ir talkindami komandos draugams rezultatyvių atakų metu, prie jų naudingu ritulio perdavimu prisidėjo J. Valčiukas. “Geležinio vilko” vartus gynė A. Dirmantas.

Tiesa, trečiojo kėlinio pradžioje atrodė, kad pergalę švęs Baltarusijos ledo ritulininkai, pirmavę net 9:6. Tačiau kovingai nusiteikę “Geležinio vilko” sportininkai susikaupė ir vieną po kito mušė įvarčius. Išlyginus rezultatą (10:10) varžovų treneris nusprendė pakeisti vartininką (o jų “Gomelio” komanda turi net penkis). Tačiau ir šis sprendimas situacijos nepakeitė – “Geležinis vilkas” iki rungtynių pabaigos sugebėjo įmušti dar du įvarčius, kurie buvo pergalingi.

Balandžio 13-14 “Geležinio vilko” U-15 komandos laukia paskutinė šiame sezone išvyka į Baltarusiją, Beriozos miestą, kuriame bus sužaistos dvejos rungtynės.