Pergalingas Geležinio vilko savaitgalis „Sostinė Hockey Cup” turnyre

2021 07 22
Pergalingas Geležinio vilko savaitgalis „Sostinė Hockey Cup” turnyre

2021 m. gegužės 8-9 d. Vilniaus Pramogų arenoje praūžė “Sostinė Hockey Cup“ turnyras, kuriame susirungė net penkios komandos, iš kurių keturios Lietuvos ir viena iš Latvijos: Vilniaus Geležinis vilkas, Sostinės Hockey, Elektrėnų D. Kasparaičio ledo ritulio mokykla, Klaipėdos HC Klaipėda, Latvijos BHC 37.
Turnyras išties ne iš lengvųjų. Pirmąją turnyro dieną mūsų vaikinams teko pakovoti už kiekvieną aikštės centimetrą, komanda pasirodė puikiai ir išėjo į turnyro playoff. Antrąją dieną mūsų vaikinai kovojo iš visų jėgų ir parodė viską, ką gali. Taip iškovojome vietą finale, kuriame dėl pirmosios vietos susirungėme su Klaipėdos HC Klaipėda komanda. Buvo daug pavojingų akimirkų ir gražių priešininkų atakų, kurias mes sugebėjome atlaikyti. Puolėme, gynėmės, pelnemė įvarčius ir pabaigoje šventėme gražią pergalę prieš Klaipėdos komandą.
Geriausias turnyro puolėjas tapo mūsų mokyklos auklėtinis Joris Aukštakojis, šaunuolis! Džiaugiamės ir sveikiname komandą ir jos trenerius su pergale!
Dėkojame Sostinės Hockey akademijai už puikų turnyrą. Ačiū!