Nepamirštami įspūdžiai pajūrio stovykloje „Pasaka”. Mes vėl sugrįžome!

2021 08 05
Nepamirštami įspūdžiai pajūrio stovykloje „Pasaka”. Mes vėl sugrįžome!

Pagaliau! Po dviejų metų pertraukos vaikai sugrįžo į taip visų lauktą stovyklą „Pasaka, kurią Vilniaus ledo ritulio mokykla „Geležinis vilkas” organizuoja kasmet, daugiau nei 10 metų.
Per 10 stovyklos dienų vaikai sportavo, poilsiavo, pramogavo ir gavo nemažai fizinio pasirengimo treniruočių naujam sezonui. Stovykla vyko su riedučiais. Nepamirštos mankštos ir prasibėgiojimai prie jūros, skanus stovyklos maistas, naujos pažintys su kitais stovyklautojais ir puikus oras, kuris stovyklos metu buvo kaip užsakytas.
Dėkojame organizatoriams, mūsų mokyklos treneriams, fizinio pasirengimo trenerei Karinai Vnukovai ir žinoma mūsų auklėtiniams, už dalyvavimą ir puikų darbą naujo sezono pasiruošime. Pasimatysime Karklėje kitais metais!