Mūsų mokykla išugdo ne tik vyrų ar jaunimo, bet ir nacionalinės moterų rinktinės žaidėjas

2021 12 04
Mūsų mokykla išugdo ne tik vyrų ar jaunimo, bet ir nacionalinės moterų rinktinės žaidėjas

Mūsų mokykla išugdo ne tik vyrų ar jaunimo nacionalinių rinktinių narius, bet ir MOTERŲ rinktinės žaidėjas 😍 „Geležinio vilko“ mokyklos auklėtinė Emilija Tučiūtė bei buvusi mūsų šeimos narė Gabija Griniūtė šį savaitgalį debiutavo nacionalinėje moterų ledo ritulio rinktinėje! 🤩 Vilniuje vykstančiame tarptautiniame moterų turnyre lietuvės jau iškovojo saldžią pergalę prieš Ukrainą, o sekmadienį 14:40 val. susikaus su estėmis. Džiaugiamės, kad mūsų mokykloje auga mergaičių skaičius, šiuo metu jų treniruojasi net 10, kurios ateityje gali papildyti nacionalinės rinktinės gretas. O rytojaus rungtynėse merginoms linkime sėkmės!