Mokyklos vasaros planai

2020 05 04
Mokyklos vasaros planai
Atsižvelgiant į LR Vyriausybės nutarimą, sušvelninti karantino sąlygas, tikimės, kad Geležinio vilko mokykla savo veiklą galės tęsti jau antroje gegužės mėn. pusėje.
Pasibaigus karantinui, treniruočių tvarkaraščio nekeisime, viskas vyks pagal ankstesnį grafiką. Treniruotės planuojamos iki birželio 20 d. (imtinai).
Birželio 22-26 d. numatoma didelė dienos stovykla Akropolyje, kurią ves ne tik mūsų mokyklos treneriai, bet ir treneriai iš Suomijos bei Švedijos, jei tuo laikotarpiu valstybių sienos jau bus atidarytos.
Vasaros laikotarpiu dirbsime pilnu pajėgumu, tiek liepos, tiek rugpjūčio mėn. Vyks ne tik ledo, bet ir žemės treniruotės. Turėsime atgauti jėgas, sustiprėti ir pasiruošti naujam ledo ritulio sezonui.
Likite sveiki, nepamirškite sporto namuose!