Geležinio Vilko auklėtinio Martynaus Griniaus sėkmė Suomijoje

2018 05 06
Geležinio Vilko auklėtinio Martynaus Griniaus sėkmė Suomijoje
„Geležinio Vilko” mokykloje mes visada džiaugames ir didžiuojames savo auklėtiniais kurie su dideliu užsispyrimu, sunkiu darbu ir tikslo užsibrėžimu pasiekia savo svajones.
Mūsų mokyklos auklėtinis, Martynas Grinius, kuris po puikaus debiuto Lietuvos U18 rinktinėje Taline grįžo į Suomiją, Kiekko-Vantaa klubą, kuriame jam buvo užtikrinta vieta ir kitam sezonui. Tačiau vaikinas iškėlė sau tikslą – žaisti aukštesniame lygyje ir vyko ir peržiūras į Helsinkio Karhu-Kissat klubą bei klubą Vaasa Sport (Vaasa mieste). Po sėkmingų peržiūrų abiejuose klubuose Martynas pasirinko Vaasa Sport pasiūlymą, nes patiko jų požiūris į sportininkus bei organizaciją. Tad kitą sezoną Martynas startuos Suomijos aukščiausioje SM lygoje, U-18 divizione.
Paklaustas apie Martyno sekmę, mokyklos vadovas ir vyr.treneris Andrejus Jadkauskas atsakė „Martynas nuo pirmųjų dienų ant ledo buvo be galo užsispyręs pasiekti aukštus rezultatus ir visada pasižymėjo stipria disciplina. Labai džiaugiames Martyno sekme ir tai yra puikus pavyzdys, jog nuolatinis darbas ir pastangos visada atsiperka”.
Martynai – sekmės Tau aukščiausioje SM lygoje ir lauksime tavo auksinių įvarčių!