Lydoje fortūna „Geležinio vilko” U-15 komandai atsuko nugarą

2019 03 20
Lydoje fortūna „Geležinio vilko” U-15 komandai atsuko nugarą

Matyt, kad kelionės į Baltarusiją, kurios vyksta ko ne kiekvieną savaitgalį, išvargino “Geležinio vilko” U-15 vaikinus ir šį kartą komanda į Vilnių grįžo be pergalių. “Geležinio vilko” “namų arenoje” – Lydoje jaunieji ledo ritulininkai sužaidė dvejas rungtynes su varžovais iš Bobruisko.

Pirmųjų varžybų metu “Geležinio vilko” sportininkai, pirmieji pelnę įvartį, išlaikyti iniciatyvą nesugebėjo. Trečiasis kėlinys prasidėjo varžovams pirmaujant 1:2. Per keletą minučių Bobruisko ledo ritulininkams pavyko pelnyti du įvarčius, tačiau netrukus pelnyti taip pat du “Geležinio vilko” įvarčiai į aikštelę gražino įtampą ir intrigą (3:4). Deja, po šių įvarčių Bobruisko sportininkai pasižymėjo dar du kartus ir varžybas laimėjo rezultatu 3:6.

Kitą dieną vykusios varžybos buvo sunkios ir įtemptos. Nors “Geležinio vilko” sportininkai atakavo gerokai aktyviau, rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Paskutinės varžybų minutės buvo itin “karštos” – kurį laiką “Geležinio vilko” ledo ritulininkai žaidė mažumoje trys prieš penkis, o L. Dėdinui net du kartus pavyko surengti greitas kontratakas. Vienok Fortūna vaikinui atsuko nugarą, o ir teisėjai buvo Fortūnos pusėje.

Komandos vartus gynė A. Grinevičius. Nepaisant to, kad šiam vaikinui – tik 13 metų, komanda pasitiki puikiu žaidimu pasižyminčiu jaunuoju vartininku. Įvarčius “Geležiniam vilkui” pelnė L. Dėdinas, E. Misiuk, A. Seniut ir J. Valčiukas.

Artimiausiomis savaitėmis “Geležinio vilko” U-15 komandos vaikinų, vadovaujamų trenerio Tomo Kaminsko, laukia kovos Lietuvos čempionate bei pasiruošimas tarptautiniam ledo ritulio turnyrui Latvijoje “RIGA CUP 2019”, vyksiančiam balandžio 19-21 dienomis.

Ledo ritulio mokykla “Geležinis vilkas“ – pirmoji ir didžiausia ledo ritulio mokykla Vilniuje, skaičiuojanti 15-us veiklos metus. Šiuo metu mokykloje ugdomi 230 vaikų ir jaunuolių, su kuriais dirba 9 treneriai.