Lietuvos U-20 rinktinė Taline iškovojo sidabro medalius

2019 01 24

Šeštadienį Taline (Estija) baigėsi pasaulio U-20 IIA diviziono ledo ritulio turnyras, kuriame penktą kartą per pastaruosius septynis pasirodymus šiame divizione sidabro medalius iškovojo Lietuvos ledo ritulio rinktinė.

Lietuvos rinktinė pirmose rungtynėse po įspūdingo pirmojo kėlinio, kuriame pelnė keturis įvarčius be atsako, nugalėjo Didžiąją Britaniją (6:4), antrose rungtynėse po labai atkaklios kovos ir baudinių serijos 1:2 turėjo pripažinti Estijos pasipriešinimą, trečiose po pratęsimo 4:5 nusileido Rumunijai, o ketvirtose 4:0 nugalėjo Ispaniją.

Paskutinėse čempionato rungtynėse lietuviai 7:1 sutriuškino Korėją, kuriems tai reiškė kelialapį į žemesnį divizioną, o patys su 11 iškovotų taškų nebepavejamai atitolo nuo Didžiosios Britanijos bei Rumunijos rinktinių.

Sveikiname Lietuvos U-20 rinktinę, iškovojusią sidabro medalius!

Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato IIA diviziono lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.  Estija                         4    3    1    0    0    16:6       11
2.  Lietuva                      5    3    0    2    0    22:12     11
3.  Didžioji Britanija      5    3    0    0    2    30:16      9
4.  Rumunija                  4    1    2    0    1    12:11      7
5.  Ispanija                     5    1    0    0    4     8:18       3
6.  Korėja                       5    0    0    1    4     7:32       1