Ledo ritulio bendruomenė neteko jauno „Geležinio vilko“ mokyklos žaidėjo Aleksejaus Razdolskij

2022 04 18
Ledo ritulio bendruomenė neteko jauno „Geležinio vilko“ mokyklos žaidėjo Aleksejaus Razdolskij

Šį šeštadienį ledo ritulio bendruomenę sukrėtė tragedija – netikėtai mirė jaunas, vos 16-os metų ledo ritulio žaidėjas Aleksej Razdolskij. Aleksejus treniravosi „Geležinio vilko“ ledo ritulio mokykloje bei šį sezoną žaidė komandoje KSM „Startas“. Komandos ir mokyklos draugai visuomet jį prisimins kaip pozityvų, perspektyvų, nuoširdų, siekiantį užsibrėžtų tikslų sporte bei gyvenime, draugą.

Ledo ritulio mokykla „Geležinis vilkas“ ir visa ledo ritulio bendruomenė reiškia gilią užuojautą velionio tėvams bei artimiesiems.

Atsisveikinimas su Aleksejumi vyks šį trečiadienį, Vilniaus laidojimo rūmuose, Olandų g. 22, nuo 9 iki 13 val, 5 salėje.