Kaip skirti 1,2 % paramą nuo GPM?

2021 03 15
Kaip skirti 1,2 % paramą nuo GPM?

Gerbiami Tėveliai,

Mūsų mokyklai, kaip ir bet kuriai visuomeninei organizacijai, yra svarbi parama ir palaikymas. Dėkojame visiems, kurie skyrėte mums iki 1,2 proc. savo pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2 proc.). Metai iš metų dalį gautų GPM paramos lėšų mokykla skyrė tiesioginiai veiklai, o dalį lėšų kaupė rezervuose.

2020-2021 m. buvo tas metas kuomet sukaupti rezervai leido išgyventi šį sudėtingą laikotarpį ir vykdyti privalomus finansinius įsipareigojimus be papildomų įnašų iš tėvelių ar globėjų pusės. 

Nuo 2021 m. kovo 3 d. startavo GPM deklaravimas. Būsime dėkingi jeigu ir šias metais paremsite mūsų mokyklą skirdami dalį savo pajamų mokesčio. Deklaracijas galima teikti elektroninėje deklaravimo sistemos svetainėje arba popierinę formą užpildyti mokyklos administracijoje. 

Internetu, prisijungus prie Jūsų elektroninės bankininkystės per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę >>

  1. Pasirinkite kairėje lango pusėje esančią skiltį „Pildyti formą“, pasirinkite paryškintą formą “Prašymas skirti paramą”.
  2. Puslapio apačioje pamatysite FR0512 „Formą pildymui“. Pasirinkite mėlyną ikoną: „pildyti formą tiesiogiai portale“. 
  3. Užpildykite ir pateikite formą. Užpildytos formos pavyzdys pateiktas prisegtuke.
  4. Užbaigus pildyti, puslapio viršuje, dešiniau, spauskite „Pateikti“.