„Geležinio Vilko” pergalė Baltarusijos čempionate

2018 04 26
„Geležinio Vilko” pergalė Baltarusijos čempionate

„Geležinis vilkas 2006“ komanda (U-12 amžiaus grupė) šį savaitgalį sėkmingai baigė Baltarusijos atvirojo čempionato sezoną – iškovojusi antrą vietą B grupėje, ji gavo teisę kitame sezone pakilti į aukštesnią – A grupę ir kovoti su pačiomis stipriausiomis kaimyninės šalies mokyklomis. Trenerio Andrejau Klimoveco auklėtiniai Baltarusijos atvirajame vaikų ledo ritulio čempionate dalyvauja trečius metus iš eilės ir parodė puikų atkaklaus darbo rezultatą.

B grupėje komanda kovojo su Gomeliu, Bobruisku, Soligorsku, Brestu, Pružanais ir dviem Minsko klubais – „SDIUŠOR „ir „Piranji“. Pagal čempionato taisykles B grupės komandos, užėmusios I ir II vietas, kyla į aukštesnį divizioną. I vietą užėmė Minsko „SDIUŠOR” mokyklos auklėtiniai, II vietą – Vilniaus „Geležinio vilko“ jaunieji ledo ritulininkai. Visą turnyrinę lentelę galite matyti čia.

Sveikiname jaunuosius ledo ritulininkus ir labai Jumis didžiuojamės!!!