“Geležinis vilkas“ Klaipėdoje šventė didžiausią sezono pergalę

2018 02 26
“Geležinis vilkas“ Klaipėdoje šventė didžiausią sezono pergalę

Dar vienas netikėtas rezultatas užfiksuotas Lietuvos ledo ritulio čempionate, kur sekmadienį Klaipėdoje vietos „Baltija“ 2:7 (0:0, 1:4, 1:3) nusileido Vilniaus „Geležiniam vilkui“.
Abi komandos ilgai ieškojo kelių varžovų vartų link, o svečiai buvo agresyvesni ir greitesni.
Įvarčiai pasipylė tik antrajame kėlinyje, ir po dviejų vilniečių Aleksandro Kozelo (20:34) ir Arno Misiuko (26:11) įvarčių daugumoje, įvarčiu taip pat turėdama kiekybinę persvarą atsakė ir „Baltija“, kai pasižymėjo Matas Mikalauskas (31:27).
Tačiau 20 baudos minučių surinkę šeimininkai ir pradžių praleido Nikodemo Numavičiaus (31:49) smūgį, o netrukus dvigubą daugumą išnaudojo A.Kozelas (33:57). „Geležinis vilkas“ atitrūko 4:1.
Trečiajame kėlinyje dar kartą rezultatyviai daugumą įžaidė „Geležinis vilkas“ ir pasižymėjo A.Misiukas (46:08). Nusiminusius ir vartininką Maksimą Ponomarenką į veteraną Andrejų Šutovą pakeitusius šeimininkus dar du kartus skriaudė Deividas Četvertakas (53:02) ir Nikodemas Numavičius (54:48).
Rezultatui esant 7:1 baudinį uždirbo ir jį realizavo klaipėdietis Andrejus Židkovas (55:07).
Vilniečiai į vartus metė 39 kartus, šeimininkai turėjo 23 bandymus.