„Geležinio vilko” U-15 ledo ritulininkų kovos Baltarusijoje

2019 03 13
„Geležinio vilko” U-15 ledo ritulininkų kovos Baltarusijoje

Šį kartą-trumpas pasakojimas apie “Geležinio vilko” U-15 ledo ritulininkų tradicijas. Savaitgalis – tradicinis: kelionė į Baltarusiją ankstyvą šeštadienio rytą, varžybos – pergalė, vakarienė, nakvynė, pusryčiai, varžybos-ir, deja, pralaimėjimas.

Pirmųjų rungtynių metu mūsų vaikinų, vadovaujamų komandos trenerio Tomo Kaminsko, pranašumas abejonių nekėlė. Tik rungtynių pabaigoje, “Geležiniam vilkui” pirmaujant 0:4, varžovams – Novopolocko “Chemikui” –  pavyko pelnyti vieną įvartį, taigi, galutinis rezultatas 1:4.

Antrosios varžybos prasidėjo nesėkmingai – jauniesiems “Geležinio vilko” sportininkams nepavykdavo rezultatyviai užbaigti atakas. Nesėkmes lydėjo pražangos ir – žaidimas mažumoje. Varžovai mūsų vaikinų klaidas išnaudodavo ir pirmame kėlinyje pirmavo 2:0. “Geležinis vilkas” susikaupė ir rezultatą išlygino, tačiau jau netrukus vėl nesugebėjo apginti savo vartų ir “Chemikas” išsiveržė į priekį 3:2. Trečiajame kėlinyje ledo arenoje tradiciškai vyko drama. “Geležiniam vilkui” atsiliekant rezultatu 5:3 ir iki rungtynių likus 2 minutėms, treneris T. Kaminskas vartininką pakeitė šeštuoju žaidėju ir šis sprendimas pasiteisino jau po kelių sekundžių – 5:4. Deja, sekančios atakos metu varžovams pavyko perimti ritulį ir taiklus smūgis į neginamus “Geležinio vilko” vartus palaidojo viltis pakeisti rungtynių baigtį – rezultatu 6:4 pergalę šventė “Chemiko” sportininkai.

“Geležinio vilko” vartus varžybose gynė vartininkas A. Dirmantas. Įvarčius pelnė ir rezultatyvius perdavimus atliko L. Dėdinas, E. Misiuk, A. Seniut.

Kitą savaitgalį Lydoje “Geležinio vilko” komandos laukia kovos su ledo ritulininkais iš Bobruisko. Lauksime pergalių-laimėti pirmas varžybas ir atsipalaiduoti žaidžiant antras, netaps “Geležinio vilko” U-15 vaikinų tradicija!