Geležinio Vilko kova „Riga Cup 2018” turnyre

2018 04 03
Geležinio Vilko kova „Riga Cup 2018” turnyre

Šį savaitgalį „Geležinio Vilko” U-15 grupės auklėtiniai ne tik galvojo apie Velykines šventes bet iš visų jėgų kovojo „Riga Cup 2018” turnyre.

Šis turnyras startavo kovo 30 dieną ir vyks visą balandžio mėnesį, Pirmi turnyrą „atidarė“ komandos U-15 amžiaus grupės (2003 g.m.), tačiau didžiąją dalį mūsiškių sudarė 2004 g.m auklėtiniai.

Į šį turnyrą suvažiuoja komandos iš Švedijos, Suomijos, Vokietijos, Vengrijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos ir kitų šalių.

Tradiciškai šiame turnyre dalyvauja ir „Geležinis vilkas“ mokyklos auklėtiniai. Viso U-15 amžiaus grupėje dalyvavo 24 komandos. Turnyras truko 4 dienas: nuo kovo 30 d. iki balandžio 2 d.

„Geležinis vilkas 2003“ ekipa kovojo C grupėje. Pirmosios rungtynės pagal turnyro tvarkaraštį buvo sužaistos su HC Fribourg Gotteron, dėja, teko pripažinti priešininkų pranašumą – rungtynės baigėsi rezultatu 0:2

Tačiau, antros  pirmos dienos rungtynes prieš „Tordon Orange“ buvo sekmingesnės ir laimėjo „Geležinos vilkas“ 3:0.

Deja, sekančios kelios varžybos nebuvo „Geležinio Vilko”pusėje, „Geležinis vilkas 2003“ – TPS U-15 – 0:9. Taip pat nusileidome ir per sekančias rungtynes:.”Geležinis vilkas 2003“ – Brynas IF – 0:3.

Sekmadienį, pirmą Velykų dieną mūsų komanda susitiko su latviais, HS Riga 2003, kuriai pralaimėjome rezultatu 2:7 Tuomet nusileidome rusams: „Geležinis vilkas 2003“ – „Tverichi“ – 1:3

Bet, „Geležinis Vilkas” nepasidavė ir pagaliau buvo  išplėšta pergalė prieš „Team Hockey Talent“ rezultatu 1:0.

Antrąją Velykų dieną „Geležinis vilkas 2003“ dar kartą susikovė su Brynas IF dėl 13 vietos , tačiau ir pralaimėjome rezultatu 0:3.

Nors turnyro eiga nevisada buvo mūsų pusėje, „Geležinio Vilko” auklėtiniai kovojo iš visų jėgų ir užėmė 14 vietą (iš 24).