Geležinio Vilko kova Baltarusijoje

2018 09 18
Geležinio Vilko kova Baltarusijoje

Šį savaitgalį sėkmingai startavo Baltarusijos čempionate „Geležinis vilkas 2006” ekipa. Trenerio A. Klimovec auklėtiniai šiame sporto sezone rungtyniaus pirmajame divizione tarp stipriausių šalies komandų. Savo pogrupyje vilniečiai turės susitikti su Minsko „Junost”, Gardino „Neman”, Mogiliovo, Vitebsko miestų komandomis. Šį iššūkį komanda priėmė drąsiai ir pirmąjį varžovą – Vitebsko ekipą sutriuškino rezultatais 12:3 ir 8:3 Pasaktrenerio A. Klimovec, komanda stengėsi žaisti ir aikštelėje parodė tikrą komandinį ledo ritulį. Pirmosios iškovotos pergalės labai svarbios, nes tik sustiprina komandinę dvasią ir pasitikėjimą savo jėgomis. Kitas Baltarusijos čempionato kovas „Geležinis vilkas 2006” pratęs spalio 13-14 dienomis ir susitiks su kitu stipriu varžovu – Minsko „Junost” ekipa.

 

Palinkėkime mūsų auklėtiniams sekmės!!!