„Geležinio vilko” komandų pasiekimai ledo ritulio turnyre „Riga Cup 2019”

2019 05 06
„Geležinio vilko” komandų pasiekimai ledo ritulio turnyre „Riga Cup 2019”

Penkios „Geležinio vilko“ komandos: U-10 (treneris Simas Baltrūnas), U-11 (treneris Andrejus Jadkauskas), U-12 (treneris Edgar Rybakov), U-13 (treneris Andrej Klimovec) ir U-15 (treneris Tomas Kaminskas) bei gausi ledo ritulininkų palaikymo komanda š.m. balandžio mėnesio savaitgalius praleido Latvijoje, dalyvavo didžiausiame Europoje ledo ritulio turnyre „Riga Cup 2019“ ir sužaidė daugybę rungtynių.

„Geležinio vilko“ komandos, kurių bendrą sudėtį sudarė apie 100 auklėtinių, savo amžiaus grupėse varžėsi su Austrijos, Danijos, Latvijos, Estijos, Slovakijos, Švedijos, Šveicarijos, Norvegijos, Vengrijos, Vokietijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Čekijos ir Kinijos komandomis.

Buvo pergalių ir pralaimėjimų. Komandos gavo daug patirties, praplėtė akiratį, pakėlė žaidybinį lygį.

 

Šiame turnyre deleguotų penkių mūsų mokyklos komandų pasiekimai:

„Geležinis vilkas“ U-10 –   4 vieta iš 32 komandų;

„Geležinis vilkas“ U-11 – 20 vieta iš 32 komandų;

„Geležinis vilkas“ U-12 – 14 vieta iš 32 komandų;

„Geležinis vilkas“ U-13 –   8 vieta iš 32 komandų;

„Geležinis vilkas“ U-15 – 16 vieta iš 32 komandų.