Geležinio Vilko kasmetinė vasaros stovykla

2018 06 27
Geležinio Vilko kasmetinė vasaros stovykla

Geležinio Vilko mokyklos tradicija yra pasitikti vasara tarp komandos narių ir garsių trenerių. Tad šįmet, birželio 18-22 dienomis Vilniaus Akropolyje vyko kasmetinė stovykla vedama trenerio Aleksey Nikiforov, kuris yra treniravęs ne vieną NHL žvaigždę, įskaitant Dainiu Zubrų bei Darių Kasparaitį.

Stovykloje dalyvo 50 vaikų, dviejuose grupėse 10-18 amžiaus. Stovyklos metu buvo fokusuojamasi ties ritulio valdymu,metimu bei daug dėmesio skiriama čiuožimo technikai.

Savo patirtimi taip pat dalinosi buvę mokyklos auklėtiniai kurie sėkmingai atstovauja Lietuvos ledo ritulio rinktinę bei žaidžia užsienio komandose – Ugnius Čižas, Nerijus Ališauskas, Patrik Misiuk, Gediminas Jadkauskas ir kiti.

Taip pat vyko tempimo bei gimnastikos treniruotės vedamos Lietuvos rinktinės kineziterapeuto Piotr Dubrovskij.

Dienos nebuvo vien praleistos ant ledo, ir birželio saule džiaugiames treniruočių ant žemės metu.

Kaip visada, visas stovyklos akimirkas gali matyti musu Instagramoje arba Facebook’e.