„Geležinio vilko“ jaunimas – net trijų nacionalinių rinktinių sudėtyse!

2021 11 15
„Geležinio vilko“ jaunimas – net trijų nacionalinių rinktinių sudėtyse!

Lapkričio mėnuo mūsų mokyklos auklėtiniams bei treneriams įsiminė dėl galimybės savo jėgas išbandyti net trijų nacionalinių rinktinių sudėtyse.

Džiaugiamės, kad net 13 „Geležinio vilko“ mokyklos auklėtinių atstovavo nacionalinę U17 rinktinę, kuri savaitę treniravosi Elektrėnuose bei sužaidė trejas draugiškas rungtynes prieš Latvijos U16 rinktinę. U17 rinktinę treniravo ir du mūsų mokyklos treneriai: Dovydas Kulevičius bei Edgar Rybakov.

Nacionalinė U20 rinktinė išvyko į stovyklą Estijoje, kur sužaidė dvejas kontrolines rungtynes su estais. U20 rinktinei atstovavo net 10 „Geležinio vilko“ žaidėjų bei treneris Dovydas Kulevičius.

Tuo pačiu metu nacionalinė vyrų rinktinė išvyko į Taliną, kur kartu su Latvijos, Lenkijos bei Estijos rinktinėmis dalyvavo Baltijos iššūkio taurėje. Vyrų rinktinei atstovavo 9 mūsų mokyklos žaidėjai.