„Geležinio vilko“ 2006 m komandos triumfas Brno mieste, Čekijoje!

2019 09 08
„Geležinio vilko“ 2006 m komandos triumfas Brno mieste, Čekijoje!

Š. m. rugpjūčio 30 – rugsėjo 1 d. Brno mieste, Čekijoje, vyko tarptautinis vaikų ledo ritulio turnyras. 2006 m. ir 2008 m. grupėse dalyvavo 24 komandos iš Čekijos, Slovakijos, Austrijos, Lietuvos, Baltarusijos ir Ukrainos.

2006 m. grupę atstovavo dvi „Geležinio vilko“ komandos – 2006 m. su treneriu Andrejumi Klimovec ir 2007 m. su treneriu Edgaru Rybakov.

2007 m. „Geležinio vilko“ komanda tarp 12 kitų komandų užėmė 7 vietą. Sudalyvauti turnyre padejo trys žaidejai iš Kasparaičio ledo ritulio mokyklos. 2006 m. komanda turnyre triumfavo ir pusfinalyje 5:4 nugalėjo bendraamžius iš Ukrainos – Kijevo „Sokol“, o finale 3:1 Čekijos „HC Berani Zlin“ bendraamžių komandą ir užėmė 1 vietą!

Jauniausioji 2008 m. „Geležinio vilko“ komanda su treneriu Tomu Lauksėdžiu tarp 12 komandų užėmė 7 vietą. Iš šešių varžybų vienas pralaimejimas, dvi pergalės ir tris baigė lygiosiomis. Baudinių serijoje iš trijų varžybų laimėtos tik vienos, kas lėmė galutinį rezultatą.

Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas „Geležinio vilko“ 2008 m. komandos kapitonas Miron Borodin, pelnęs 18 taškų – 15 įvarčių ir 3 perdavimus.

Turnyro metu komandos varžėsi ne tik ledo ritulio, bet ir futbolo bei krepšinio aikštelėse, kas leido vaikams revanšuotis po ledo ritulio varžybų ir patirti naujų įspūdžių.

Visą informaciją ir statistiką galite peržiūrėti: www.ahl.cz