Buvęs mokyklos auklėtinis LINAS DĖDINAS tęsia savo karjerą už Atlanto

2022 01 12
Buvęs mokyklos auklėtinis LINAS DĖDINAS tęsia savo karjerą už Atlanto

Buvęs „Geležinio Vilko“ mokyklos auklėtinis, LINAS DĖDINAS tęsia savo ledo ritulininko karjerą už Atlanto. 2021 m. Linas įstojo į „Cushing Academy college-preparatory“ mokyklą Masačiusetso valstijoje, JAV, kuri turi gilias ledo ritulio tradicijas. Rudenį Linas žaidė už „Central Mass Penguins 18U AAA“ klubinę komandą. Nors vienu metu komanda ir pirmavo Masačiusetso valstijoje, bet vėliau papuolė į duobę ir iškrito atkrentamųjų varžybų ketvirtfinalyje. Tarp JAV „Tier 1“ komandų, Lino komanda šiuo metu reitinguota 30-oje vietoje. Pats Linas svariai prisidėjo prie komandos rezultatų. Kelis kartus buvo pripažintas geriausiu rungtynių žaidėju. Šiuo metu Linas žaidžia „Cushing Academy“ pagrindinėje komandoje, „New England Prep“ lygoje. Jo komanda žengia penktoje vietoje. Sėkmės Linui tolimesnėje karjeroje 😊