Auksinė pergalė tarptautiniame Geležinis vilkas Cup 2021 turnyre

2021 07 28
Auksinė pergalė tarptautiniame Geležinis vilkas Cup 2021 turnyre

2021 m. gegužės 22-23 dienomis, Vilniaus Pramogų arenoje, įvyko U17 2005-2006 m. tarptautinis turnyras GELEŽINIS VILKAS CUP 2021, kuriame dalyvavo 6 komandos: HC Klaipėda, HC Žalgiris, Geležinis Vilkas, BHC37, IHS, ir svečių pozicijoje sužaidusi U17 rinktinė.
Nuo pat pirmųjų turnyro minučių kiekviena komanda atkakliai kovojo tarpusavyje. Pirmąją turnyro dieną buvo sužaistas 8 varžybos, visos komandos buvo nusiteikusios rimtai kovai.
Kitą turnyro dieną visos komandos su dideliu užsidegimu pratęsė atkaklias kovas, buvo sužaistos dar 7 varžybos, po kurių paaiškėjo šio turnyro nugalėtojai.
Viso turnyro metu visos komandos rodė aukštą meistriškumą ir puikius sportinius sugebėjimus ant ledo. Žaidimai buvo greiti, agresyvūs, dinamiški, visų varžybų metu buvo juntama didelė konkurencija.
Didžiausia intrigą ir nenuspėjamumą galėjome pamatyti, net pajusti, lemiamose finalo rungtynėse tarp Geležinio Vilko ir HC Klaipėda, komandos kovojo iki pat paskutinės susitikimo akimirkos. Buvo puikus finalas ir puiki kova. Po atkaklios kovos turnyro nugalėtojai buvo aiškūs.
🥇 – Aukso medalius iškovojo Geležinis vilkas. Džiugu kad mūsų mokyklos auklėtinis Dmitrij Tatarinovič buvo išrinktas geriausiu turnyro puolėju.
🥈 – Sidabro medalius iškovojo IHS komanda.
🥉 – Bronzos medalius iškovojo HC Klaipėda.
Dėkojame visoms komandoms už dalyvavimą, už išties nuostabų turnyrą. Žaidėjams už fantastiškus ir atkaklias kovas, Tėveliams už palaikymą ir motyvaciją.
Dėkojame Geležinio vilko komandoms ir treneriams už neprilygstamai ir puikiai atliktą darbą, vaikinams už stulbinančius pasirodymus turnyre.
Dėkojame mūsų turnyro vyriausiems dalyviams – U17 rinktinei, už dalyvavimą turnyre kaip svečiams, puikų pasirodymą, aukščiausią meistriškumą.
Dar kartą sveikiname visas komandas. Šaunuoliai!