Akimirkos iš ledo ritulio sporto stovyklos

2019 07 01
Akimirkos iš ledo ritulio sporto stovyklos

Vilniaus ledo ritulio mokykla ”Geležinis vilkas” š.m. birželio 24-28 d. surengė kasmetinę ledo ritulio sporto stovyklą.

Stovykloje dirbo treneriai Oleg Malaškevič ir Aleksej Kuznecov iš Baltarusijos Gardino ekstra lygos klubo “Neman”.

Šiais metais pirmą kartą vasaros sporto stovykloje lavinome ne tik ledo ritulio įgūdžius bet ir išbandėme jogos praktiką su treneriu Jaroslavu Stankevičiumi.

Stovyklautojai buvo suskirstyti į dvi grupes. Kiekvienoje po 25 žaidėjus. Vyresniųjų grupėje treniravosi KHL Dinamo Rygos gynėjas Nerijus Ališauskas, LT vyrų rinktinės žaidėjai – Ugnius Čizas, Patrikas Misiuk, Ignotas Ragas, U-18 ir U-20 žaidėjai – Martynas Grinius, Avgustinas Silinas ir kiti talentingi žaidėjai. Jaunesniųjų grupėje kartu su berniukais treniravosi vienintelė mergaitė Agnė Vyšniauskaitė.

Džiugu, kad stovykloje dalyvavo žaidėjai ne tik iš Lietuvos, bet iš Baltarusijos, Rusijos, JAV, Norvegijos.