2018 04 08

Tarptautiniame turnyre „Riga Cup 2018“ savo jėgas išbandė ir „Geležinio vilko“ U-12 (2006) komanda.  Šis U-12 divizionas buvo padalintas į dvi kategorijas: Aukštesnę (AAA grupė) ir žemesnę (AA grupė).

„Geležinio vilko“ auklėtiniai dalyvavo AAA grupėje kartu su bendraamžiais iš Latvijos, Švedijos, Suomijos, Rusijos, Baltarusijos (viso 20 komandų). Turnyras truko 3 dienas, balandžio 6-8 dienomis.

„Geležinis vilkas 2006“ ekipa kovas ant ledo pradėjo D grupėje. Jos priešininkais tapo komandos iš Latvijos (Jelgavas Ledo Sporta skola); Baltarusijos (HC Shakhter Soligorsk), Rusijos (Yantar) bei Švedijos (Tordon 06 Orange)

Pirmosios rungtynės pagal turnyro tvarkaraštį buvo sužaistos su Jelgavas Ledo Sporta skola, mūsiškiai šventė pergalę rezultatu 9:1

Sunkesnės buvo antros rungtynės prieš „Yantar“ komanda ir deja, teko pripažinti varžovų pranašumą: 1:4. Trečios rungtynės prieš HC Shakhter Soligorsk baigėsi vilniečių pergale 9:4

Ketvirtos šios pirmos sunkios dienos rungtynės buvo sužaistos su Tordon 06 Orange, ir vėl stipresni buvo mūsų varžovai – nusileidome jiems rezultatu 3:7

Šeštadienio rungtynės pasižymėjo „Geležinio vilko“ pergalėmis !

„Geležinis vilkas 2006“ – Tordon 06 Black – 2:1

„Geležinis vilkas 2006“ – Pardaugava A – 3:1

Sekmadienį mūsiškiai rungtynėse dėl 9 vietos su komanda HK Ogre Juniors (Latvia), pralaimėjo rezultatu 2:4.

Nors pastariosios dienos buvo pilnos ir pergalių ir pralaimėjimų, mes be galo džiaugiames kaip ištvermingai U-12 komanda kovojo.