Geležinio Vilko kova „Lietuvos vaikų ledo ritulio čempionate 2017-2018”

2018 04 18
Geležinio Vilko kova „Lietuvos vaikų ledo ritulio čempionate 2017-2018”

Kiekvienais metais Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune, Elektrėnuose, Klaipėdoje ir Šiauliuose vyksta „Lietuvos vaikų ledo ritulio čempionatas”. Šįmet jis taip pat vyko nuo spalio iki gegužės.

Šiame čempionate dalyvavo mūsų mokyklos auklėtiniai ir  U-10 II komanda baigė savo pirmąjį Lietuvos čempionato sporto sezoną. Džiaugiamės, kad žaidėjai, kurių dauguma buvo 2 metais jaunesni, gavo varžybinės patirties, pajuto komandos dvasią, kovojo, dalinosi pergalėmis ir pralaimėjimais.

Tai neįkainojama patirtis, geras startas, ir žinoma noras kitais metais pasirodyti dar geriau „Lietuvos vaikų ledo ritulio čempionate”.

Geležinio Vilko tikslas čempionatuose ne tik pajusti pergalės skonį, bet ir įgauti patirties bei ugdyti komandinį darbą.

Su džiaugsmu laukiama kitų metų čempionato!